Ostuinfo

TRANSPORT

KUHU ME LILLI VIIME?

Lilli on võimalik saata Tallinna piires ja Tallinna lähiümbruses. (15km. Tallinna piirist)

Kui soovite saata lilli kaugemale, siis saatke e-mail  tellimus@kaeralill.ee
 

PALJU TAVAKULLER MAKSAB?

Tallinna piires maksab lillede kohale toimetamine 5.- ja Tallinna lähiümbruses 10.-.

Kaugemale saates hind kokkuleppel.
 

KUI RUTTU TELLIMUSE TÄIDAME?

TAVAKULLERiga toimetame tellimuse kohale min. kolme tunni jooksul. Kui etteteatamise aeg on lühem kui kolm tundi, siis kuller ei vastuta tellimuse õigeaegse täitmise eest.

Tellimusi on võimalik esitada E-R 9.00-18.00 L  9.00-15.00.

Tellimusi täidame E-P 9.00-20.00.

Pühapäeval ja riiklikel pühadel me tellimusi vastu ei võta ja riiklikel pühadel me tellimusi ei täida.

Valides Tavakulleri kirjutage kommentaaridesse soovituslik kohaletoimetamise kellaaeg ( nt. enne lõunat, peale lõunat, tööpäeva jooksul, õhtul peale tööd jne)

Kodusele aadressile lilli viies, helistame saajale alati ette, et kokku leppida, mis kell saaja kodus on. Kui te seda ei soovi, siis peate kindlasti teatama meile, mis ajal saaja kodus on. Kui aga saajat ikkagi kodus ei olnud, siis raha me tellijale tagasi ei maksa. Tellija võib siis ise oma saadetisele meie kauplusesse järele tulla.

Kui saaja keeldub saadetist vastu võtmast, siis raha saatjale ei tagastata. Probleemide ilmnemise korral võtame teiega ühendust. Selleks täitke kindlasti  tellimuse esitamisel saatja kontaktandmete lahter.

KELLAAJALISE KULLERiga on võimalik saata lilli saata täpsemal ajavahemikul. Kellaajalise Kulleriga lilli saates, täidame me tellimuse viieteist minutilise täpsusega. Kellaajalise kulleriga on võimalik tellimust saata ainult Tallinna piires. Kellaajaline kuller maksab Tallinna piires 10.-.

Kui SOOVITE LILLEDELE ISE JÄRELE TULLA, siis valige tellimust tehes „Tulen ise järele“  ja kirjutage kommentaaridesse, millisesse meie kauplusesse ja mis kellaajal Te järele minna soovite. Kauplusesse ise järele minnes kulleri tasu ei arvestata.

Järele on võimalik tulla järgmistesse kauplustesse:

Kiili kauplus, Nabala tee 4, E-P 9.00-19.00

Raudalu kauplus, Viljandi mnt. 41a, E-R 9.00-20.00 L-P 10.00-20.00

Akadeemia kauplus, Akadeemia tee 35 E-R 9.00-20.00 L-P 10.00-20.00


 

KUIDAS TELLIDA?

Valige pildi järgi toode mida soovite osta ja valige sobiv suurus. Piltidel on keskmise hinnaga kimbu pilt. Pildid on illustratiivsed, seega kohale toimetatav kimp ei ole üks ühele sarnane pildiga. Küll aga on samad üldmulje ja kimbu toonid.  Sama on ka lillede maksumus.  Samuti ei kuulu kimbu juurde vaas, mis on pildil. Erandiks on tellimused, kus on kimbu nimes on öeldud, et tellimus on koos vaasiga.

Soovitud kauba puhul klikkige  „Lisa korvi“ nupule. Kui soovite tellimusele lisada kingitust, toimige sama moodi.  Kui soovite tellimusele lisada erilist kaarti, siis valige kaart ja lisage ostukorvi. Kui kaarti ei ole eraldi valitud, siis kirjutame teie sõnumi, mis te soovite lilledega saata, väikesele kimbukaardile, mis sobib lilledega. Kui kaardi tekstile ei ole lisatud saatja andmeid, siis eeldame, et soovite jääda anonüümseks.

Kontrollige OSTUKORVIS, kas kõik teie valitud tooted on nimekirjas. Kui on, siis klikkige lingile „ALUSTA TELLIMIST“.

Kindlasti märkige väga hoolikalt saaja andmed. Tellija vastutab sisestatud andmete õigsuse eest ja tellija vastutab tellimuse täitmise puuduste eest, kui puuduse põhjuseks on tellija poolt edastatud ebaõiged andmed.

Tellimusi ei täida me enne, kui tellimuse eest on tasutud. Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamisele kolmandatele isikutele. Krediitkaardiga tasumise korral ei näe kaupmees Teie poolt sisestatavaid andmeid. Maksmise teostamiseks suunatakse Teid Pankade Kaardikeskuse turvalisse keskkonda  ning maksmise hetkel toimub kaardiomaniku kaardiandmete sisestus kaardiomaniku poolt Pankade Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning  andmed säilitatakse samuti ainult Kaardikeskuses paiknevas serveris. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.
 

TELLIMUSE TÜHISTAMINE   

Kui soovite tellimust tühistada, siis saatke info selle kohta e-mailile  tellimus@kaeralill.ee  Tellimust saab tühistada kuni saadetise kättetoimetamise päevale eelneval päeval kella 13.00ni. Tellimuse tühistamisel kanname teile raha tagasi teie arvele viie tööpäeva jooksul. Kui soovite hiljem tellimust tühistada, siis raha me teile tagasi ei kanna.